کلیپ مجله

کلیپ مجله، شاید برای شما واژه آشنایی باشد. شاید هم بار اول است که به گوشتان خورده است. کانون آگهی و ارتباطات پیشنهاد در مجله تبلیغاتی خود برای اولین بار برای کلیپ مجله را گنجانده است. شاید برای شما سؤال پیش بیاید که چگونه؟ این کار برای هر تبلیغ مجزا انجام می­پذیرد. به این صورت که با قرار دادن بارکدی که محتوی آن کلیپ است در زیر هر تبلیغ، تیزر مربوط به آن پخش می­شود.

مزایای کلیپ مجله

کلیپ مجله برای هر حرفه­ای که تبلیغ شود یک امکان فوق­العاده است. دلیل این امر این است که علاوه برقرار دادن کلیپ در تبلیغات کاغذی که در این مقاله برایتان شرح خواهم داد در فضای اینترنت تیزر شما نمایش داده خواهد شد؛ و این یعنی جهانی شدن و دیدن تیزر شما در آپارات و بستر اینترنت.

طریقه مشاهده تیزر تبلیغاتی در کلیپ مجله

کانون آگهی و ارتباطات پیشنهاد در چند سال اخیر یک نوآوری به نام کلیپ مجله را به کارنامه درخشان خود افزود. این نوآوری به شما امکان می­دهد در تبلیغات خود اعم از کارت ویزیت، مجله تبلیغاتی، بروشور و کاتالوگ و. یک بارکد قرار داده شود. این بارکد پس از اسکن توسط برنامه­های بارکدخوان اندروید یا آی او اس به‌طور خودکار سایت ما و آپارات متصل می­شود و تیزر تبلیغاتی مربوطه به نمایش درمی‌آید. شاید در ایران چنان جا نیفتاده است اما به­زودی با تکمیل شدن اطلاعات مردم از این روش تبلیغات استقبال خواهد شد.

تفاوت بین مجله و کلیپ مجله

همان‌طور که در بالا گفته شد مجله حاوی تیزر نیست؛ اما کلیپ مجله همان­طور که از نامش پیداست مجله همراه با تیزر مربوط به آن تبلیغ است. این خدمت از کانون آگهی و ارتباطات پیشنهاد کامل­ترین نوع خدمات است؛ یعنی ترکیبی از خدمات چاپی و الکترونیک در امر تبلیغات که به نوع خود بی­نظیر است. این تفاوت به­روز بودن را می­رساند. مجموعه تبلیغات و طراحی پیشنهاد در امور مربوط به خود کاملاً به­روز است.

نمونه­ها در سایت آپارات

شما با سرچ کردن واژه­های مربوط به کلیپ­ مجله مانند کلیپ مجله عروس متوجه خواهید شد از سایت ما به سایت آپارات ارجاع داده می­شوید. این باعث می­شود تبلیغات شما در ایران دیده شوند؛ و این مزیت بی­نظیر است. ناگفته نماند تیم طراحی پیشنهاد بهترین و باکیفیت‌ترین تیزرهای مربوط به حرفه شما را آماده و طراحی خواهد کرد. شما می­توانید برای مطالعه خدمات تیزر تبلیغاتی به صفحه خدمات مراجعه نمایید. هم­چنین در این صفحه تعدادی از کلیپ مجلات مشتریان را آپلود کرده­­ایم که می­توانید آن­ها را مشاهده نمایید.

خلاصه

این خدمات برای اولین بار توسط کانون آگهی و تبلیغات پیشنهاد در اصفهان و کل ایران اتفاق افتاد. این امکان همان‌طور که گفته شد و از نامش پیداست یعنی دیده شدن تیزر شما در کل دنیا و آشنایی همه با برند یا محصول شما است. با اطلاعات فوق می­توانید برند یا خدمت خود را به بقیه بشناسانید. این امکان را پیشنهاد به‌صورت حرفه­ای و هنری با افکت­های خاص در تیزر به نمایش خواهد گذاشت. شما می­توانید برای اطلاعات بیشتر به شماره­های مندرج در صفحه تماس با ما تماس حاصل فرمایید.