مجله تبلیغاتی (ژورنال)

مجله تبلیغاتی در اصفهان

مجله و تبلیغات

وقتی صحبت از مجله و تبلیغات می­شود. مردم به نشریات پر تیراژ و خاص یا نام­­های تجاری بزرگ فکر می­کنند. در این مورد ممکن است به نظر برسد که کسب‌وکار شما به رسته­ های شغلی بزرگ تعلق ندارد. هنگامی‌که یکی از مجلات و یا تبلیغات را باز می‌کنید احتمالاً با یک آگهی از یک کسب‌وکار در شهر خودتان روبه­رو می­شوید. بسیاری از انواع دیگر تبلیغات، دارای بخش‌های محلی برای کسب‌وکارها هستند. وقتی که شما در شهر خود حرف از مجله و تبلیغات می­زنید شما نیز کسب‌وکار محلی را جذب می‌کنید. در این موارد ممکن است فقط محلی را که آگهی را می‌خواهید توزیع کنید نزدیک به کسب­ و­کار خود انتخاب کنید.

خدمات بی نظیر مجله تبلیغاتی پیشنهاد

مجله تبلیغاتی پیشنهاد این افتخار را دارد که از سال ۱۳۹۴ با هدف برند سازی شما بهترین خدمات را ارائه دهد.تفاوت بزرگ و خاص مجله تبلیغاتی پیشنهاد با دیگر مجله های اصفهان و ایران این است که جدای از طراحی و کیفیت چاپ بالا در تیراژ بالای ۱۰,۰۰۰جلد  همزمان مجله به صورت کلیپ، تیزرتبلیغاتی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. تمام تلاش ما پیوند زدن دنیای مجازی و چاپ است که این کار در قالب کلیپ مجله ارائه می شود. گروه تبلیغات پیشنهاد کلیپ تخصصی شما در این مجله در دسترس کل دنیا قرار خواهد گرفت. نظارت آنلاین توسط مشتریان در نحوه طراحی و پخش اولویت کار ما بوده است. ما با افتخار ژورنال لوکس پیشنهاد را جزو بهترین رسانه‌های تبلیغاتی برای مخاطبان و برندهای معتبر ارائه نماییم.

اطلاع از قیمت و جزئیات مجله تبلیغاتی

مجله و تبلیغاتچه کسی باید در بخش­های محلی مجله تبلیغ کند؟

شاید فکر کنید امروزه مجله و تبلیغات کمتر مورداستفاده قرار می­گیرد. این تبلیغات برای خدمات دهندگان کوچک یا کسب­وکارهای کوچک که محصولات تخصصی مانند کالاهای سرگرمی را به فروش می­رسانند مفید است. مردم برای رسیدن به یک منبع جدید یا کارشناس یا متخصص برای سرگرمی خود سفرهای بزرگی را انجام می­دهند. مجله و تبلیغات در این حوزه شگفت­انگیز است. اگر مکان­هایی در بیش از یک منطقه از هر کشوری دارید. احتمالاً همه آن­ها را تنها با یک آگهی پوشش می‌دهید. مجله و تبلیغات همچنین می­تواند پوشش بسیار گسترده­ای در شهر یا استان شما داشته باشد.

مثالی از پوشش محلی مجله و تبلیغات

مثالی که من ارائه خواهم داد از مجله و تبلیغات  در اصفهان جزییاتی را خواهد گفت.  مجله و تبلیغات محلی اگر در یک شهر به‌عنوان‌مثال اصفهان توزیع شود برای کسب­وکار محلی بسیار سودمندتر عمل می­کند. کانون آگهی و ارتباطات (تبلیغات) پیشنهاد با تیراژ ۱۰،۰۰۰ نسخه (در مقاطعی از سال مانند نوروز تیراژ افزایش قابل‌توجهی دارد).  مجله و تبلیغات چاپ و به‌صورت هدفمند در مناطق برگزیده شهر اصفهان توزیع می­شود. با در نظر گرفتن این موضوع و همچنین تحقیقات انجام‌شده توسط تیم پیشنهاد به‌طور متوسط در هر آدرس حداقل ۴ تا ۵ نفر مخاطب مجله لوکس پیشنهاد هستند. این امر در ادارات، مطب پزشکان، آرایشگاه‌ها و مکان­های عمومی این رقم بسیار فراتر از تعداد مذکور پیش­بینی می‌شود؛ بنابراین پیشنهاد باافتخار تعداد مخاطبان خود را بیش از ۵۰ هزار نفر می‌داند.

مجله و تبلیغات ملی

مجله و تبلیغات با توزیع ملی گران خواهد بود. شما اگر دارای کسب­وکار متوسطی هستید و فقط در بخش‌های محلی تبلیغ کنید واقعاً نیازی به چنین شبکه‌ای زیادی ندارید. آنچه شما واقعاً نیاز دارید، انتخاب نشریات است که نزدیک به بازار هدف شما مرتبط هستند. توصیه ما کانون آگهی و ارتباطات پیشنهاد است. شما برای آگاهی از نرخ می­توانید به صفحه تماس یا ما مراجعه نمایید.

مزایای مجلات کانون آگهی و ارتباطات پیشنهاد

یکی از مزایای این نوع مجلات، به‌ویژه ماهنامه­ها، عمر مفید بیشتر آن­هاست. ژورنال و مجلات اغلب طی چند ماه پس از انتشار، مرور می‌شوند.  ممکن است آگهی شما تا شش ماه پس از ورود اولیه شما مخاطب باشد.  خوانندگان هر زمان با یک مجله بیشتر از یک روزنامه صرف می‌کنند. در نتیجه احتمال بیشتری وجود دارد که آگهی شما مثمر ثمر واقع شود.

سه خدمت در یک مجله تبلیغاتی و توجیه اقتصادی آن

مجله تبلیغاتی پیشنهاد در اصفهان سه خدمت را در قالب یک مجله تبلیغاتی ارائه میدهد و هزینه تنها یک مجله را دریافت میکند که به صرفه است. مجله لوکس بعلاوه کلیپ مجله (تیزر تبلیغاتی شما) در یک مجله گنجانده میشود. و تنها هزینه یک ژورنال را دریافت مینماید.

کانون آگهی و ارتباطات (تبلیغات) پیشنهاد برای سؤالات زیر بهترین تدابیر را اندیشیده است.

جامعه هدف برای مجلات کجاست؟

آمار جمعیتی خوانندگان چیست؟

چه تعداد مجله منتشر می­شود؟

چگونه توزیع می‌شود؟

بخش‌های ویژه یا طرح‌های ویژه برای سال چیست؟

برای اطلاعات بیشتر از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.