مجله تبلیغاتی لوکس در اصفهان

مجله تبلیغاتی لوکس در اصفهان

مجله تبلیغاتی لوکس پیشنهاد این افتخار را دارد که از سال ۱۳۹۴ با هدف ارائه برندهای لوکس شما و شرکت‌ها، بهترین خدمات را ارائه دهد.تفاوت بزرگ و خاص مجله تبلیغاتی لوکس پیشنهاد با دیگر مجله های اصفهان و ایران این است که جدای از طراحی و کیفیت چاپ بالا در تیراژ بالای ۱۰,۰۰۰جلد  همزمان مجله به صورت کلیپ، تیزرتبلیغاتی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. تمام تلاش ما پیوند زدن دنیای مجازی و چاپ است که این کار در قالب کلیپ مجله ارائه می شود. گروه تبلیغات پیشنهاد کلیپ تخصصی شما در این مجله در دسترس کل دنیا قرار خواهد گرفت. نظارت آنلاین توسط مشتریان در نحوه طراحی و پخش اولویت کار ما بوده است. هم اکنون می‌توانیم با افتخار ژورنال لوکس پیشنهاد را جزو بهترین رسانه‌های تبلیغاتی خاص برای مخاطبان و همچنین برندهای معتبر ارائه نماییم. برای اطلاع از جزییات قیمت و کار به صفحه تماس باما مراجعه نمایید.

مجله تبلیغاتی لوکس به چه معناست؟

مجله تبلیغاتی لوکس تنها مختص برندهای لوکس نیست. این مجموعه از ژورنال لوکس خدمات vip در جهت رشد و استیلای صاحبان مشاغل و کالاهای برند و vip اقدام به انتشار تبلیغات برندها و کالاهای لوکس نموده است. در این جهت با توجه به استقبال مدیر شرکت¬ها و همچنان مخاطبان خاص مجله لوکس پیشنهاد می¬توان این ژورنال لوکس را جز بهترین رسانه¬های تبلیغاتی در همه زمینه¬ها به شمار آورد. ما می¬توانیم برای مخاطبان و برندهای باارزش شما تبلیغات خلاقانه را گردآوری و تکثیر کنیم.

مجله تبلیغاتی لوکس در اصفهان در چه مناطقی توزیع می¬گردد؟

مجله تبلیغاتی لوکس در مناطق لوکس و سطح بالای اقتصادی با توجه به جامعه هدف کالا و تبلیغات شما توزیع می¬گردد. این نوع از ژورنال‌ های لوکس در تیراژ ۱۰۰۰۰ نسخه و به‌صورت هدفمند در مناطق برگزیده شهر توزیع می¬گردد. با در نظر گرفتن این موضوع و انجام تحقیقات لازم تیم گرافیک و تبلیغات پیشنهاد در هر آدرس و مکان بین ۴ الی ۵ نفر مخاطب مجله لوکس در اصفهان هستند. لازم به ذکر است در مکان¬های عمومی مانند ادارات، مطب¬ها، آرایشگاه¬ها و مکان¬های عمومی این رقم بسیار بالا¬تر از حد ممکن است. به‌صورت کلی می¬توان این¬گونه بیان کرد که مخاطبان پیشنهاد بسیار بیشتر از ۵۰ هزار نفر تخمین زده شده است.

کارایی مجله تبلیغاتی لوکس چیست؟

این نمونه از ژورنال‌های تبلیغاتی کارایی¬های متنوعی ازجمله تبلیغات در بین جامعه متقاضی کالا یا خدمات برند شما دارد. جامعه هدف شما در بین اشخاص و یا مکان¬های موردنظر شما تعیین می¬گردد. فروش شما در کمترین زمان رشد چشمگیری خواهد داشت. این نمونه از تبلیغات در دنیای مد و فشن یا جواهرات و البسه یا همچنین آرایشگا¬ه¬های خاص و محصولات برند شما طرفداران زیادی دارد. مزیت دیگر این نوع تبلیغ ماندگاری مجله تبلیغاتی لوکس است. با توجه به ظاهر زیبا و جنس کاغذ کمتر کسی آن را دور می‌اندازد.

امکانات خاص مجله تبلیغاتی لوکس در اصفهان

مجله تبلیغاتی لوکس در اصفهان امکانات متعددی را به همراه دارد. ازجمله امکانات خاص این نوع ژورنال تبلیغاتی داشتن کلیپ مجله است. شاید از خود بپرسید کلیپ مجله یعنی چه؟ در مقالات قبل به این امکان اشاره کردیم. نوعی تلفیق از امکانات چاپی و دیجیتال است؛ که تیم پیشنهاد آن را در ژورنال لوکس پیشنهاد تعبیه کرده است. روش کار به این صورت است شما با داشتن یک دستگاه گوشی دارای نرم افزار بارکد خوان می-توانید بارکد صفحه مجله مربوطه را اسکن نموده و تیزرهای تبلیغاتی مربوط به آن صفحه را مشاهده نمایید. لازم به‌ ذکر است داشتن اینترنت برای مشاهده کلیپ مجله الزامی است.

سخن پایانی

امکانات مجله تبلیغاتی لوکس در اصفهان بسیار کامل و متمایز از انواع دیگر است. لذا توصیه می¬شود این نوع تبلیغات برای برند شما بسیار مفید و کارآمد است. جهت مشاوره رایگان از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.