مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان

مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان

چندین سال پیش، مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان با قیمت مناسب به چاپ رسید. تفاوت بزرگ و خاص مجله تبلیغاتی لوکس پیشنهاد با دیگر مجله های اصفهان و ایران این است که جدای از طراحی و کیفیت چاپ بالا در تیراژ بالای ۱۰,۰۰۰جلد  همزمان مجله به صورت کلیپ، تیزرتبلیغاتی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. تمام تلاش ما پیوند زدن دنیای مجازی و چاپ است. که این کار در قالب کلبپ مجله ارائه می شود. یعنی توسط مجله پیشنهاد کلیپ تخصصی شما در این مجله در دسترس کل دنیا قرار خواهد گرفت. مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان در مناطق منتخب اصفهان جهت کمک به عروس و دامادها و نظارت آنلاین مشتریان به صورت تخصصی طراحی و توزیع می¬گردد. هدف ما حفظ تعادل بین جامعه هدف شما و تبلیغ کنندگان است. شما می¬توانید برای آگاهی از لیست قیمت اینجا کلیک کنید.

محتویات ارائه شده مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان

مجله تبلیغاتی پیشنهاد در اصفهان خدماتی از جمله
۱٫ کیک عروسی مدرن
۲٫ تالار و پذیرایی عروسی مدرن
۳٫ گل¬های عروسی مدرن
۴٫ لبا  س مدرن عروس و داماد
۵٫کفش عروس و داماد
۶٫ مو + خدمات آرایشی
۷٫ آژانس هواپیمایی
 ارائه می¬دهد. هر شماره مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان یک اشانتیون(به عنوان مثال کلیپ مجله) است. خدمات دیگر شامل «جواهرات»، «جشن ها» (راهنمای خدمات دیگر)، «مراسم عروسی و ماه عسل» و … است.

سابقه عروسی مدرن در مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان

عروسی مدرن دارای رسانه های اجتماعی سریع و فعال و مخاطبان آنلاین است. در حقیقت، این یک نشانه از ماجراهای (تبلیغاتی) است. در زیر تصمیم گیری درباره اینکه چرا تبلیغات چاپی برای کسب و کار شما مناسب است را بررسی خواهیم کرد.

 چرا باید مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان را برای این کار در نظر بگیرید؟

 افرادی که مشتری مجلات تبلیغاتی ودینگ در اصفهان هستند معمولا به دنبال ایده ها و محصولات برای خرید هستند. در این نوع مجلات لوگوی شما و نماد اعتماد شما ذکر می شود.

اعتقاد Clare Yarwood-White در مورد تبلیغات چاپی

Clare Yarwood-White معتقد است تبلیغات چاپی بخش مهمی از بازاریابی جواهرات و اشیاء خود را در www.yarwood-white.com دارد. او ذکر می کند تبلیغات مجله ای  برای کسب و کار ما (جواهرات عروسی) اهمیت دارند، ما نیمه صفحات به طور منظم در ۴ عنوان ملی بریتانیا قرار می دهیم. من فکر می کنم تداوم در هر کاری عامل مهم است. زیرا عروس ها آگاهی قبلی خود را از نام تجاری ما قبل از اینکه به خرید چیزی مشغول شوند به آگاهی از نام و برند محصول دارند. نتیجتا مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان عامل مهمی در برند سازی و مشخص کردن تکلیف عروس یا داماد دارد.

کلیپ مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان

مجله تبلیغاتی پیشنهاد در اصفهان کاری منحصر در این زمینه ارائه داده تحت عنوان کلیپ مجله. این امکان کانون آگهی و تبلیغات پیشنهاد کار را برای ارائه دهندو و بیننده راحت¬تر می¬کند. بدین ترتیب مشتری از هر صفحه تبلیغات در مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان یک کلیپ را مشاهده خواهد کرد.

روش کار کلیپ مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان

کلیپ مجله تبلیغاتی ودینگ در اصفهان دارای یک qrcode در پایان هر صفحه است که شما با نصب اپلیکیشن بارکد خوان و خواندن کد مربوطه می¬توانید تیزر تبلیغاتی مربوط به صفحه مربوطه را مشاهده کنید و خدمات ارائه شده در این صفحه از مجلات را به صورت ویدیویی مشاهده کنید. برای دانلود qrreader مربوط به اندرورید روی این لینک کلیک کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.