بیلبورد تبلیغاتی – تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی ، بیلبورد

بیلبورد یکی از تبلیغات محیطیپراهمیت است. این ابزار مهم­ترین و قدیمی­ترین ابزار تبلیغاتی است. این رسانه به این دلیل اهمیت دارد که در سطح شهر تعداد زیادی بازدیدکننده دارد. کانون آگهی و ارتباطات پیشنهاد با در اختیار داشتن مساحت زیادی از سطح شهر اصفهان آمادگی طراحی و اجرای تبلیغات محیطیاست. با استفاده از این ابزار تبلیغات در اصفهان شما می­توانید جایگاه خوبی در بحث برندینگ و مطرح‌شدن در کسب­و­کار خود کسب کنید.

برای اطلاع از جایگاه بیلبوردهای شهرداری در اصفهان و هزینه آن فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

اطلاع از قیمت و جزئیات تبلیغات محیطی در اصفهان

تبلیغات محیطی ، بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

انواع تبلیغات محیطی در اصفهان

تبلیغات محیطی به طرق مختلف قابل‌ارائه است. این تبلیغات در اصفهان شامل بیلبورد، استند، تلویزیون شهری، CLB ها و روی پل عابر پیاده و غیره است. از مهم­ترین و مؤثرترین نوع آن به بیلبورد اشاره می­کنیم. تبلیغات محیطی شامل تصاویری هستند که در بهترین نقاط شهر در بهترین زمان، مقابل مخاطب قرار می‌گیرند. این ابزار اثر زیادی بر ذهن مخاطب می‌گذارد. این ابزار در جذب مشتری بالقوه بسیار مؤثر عمل می­کند. این  تبلیغ طوری انجام می­شود که خواه‌ناخواه توجه عابرین پیاده را جلب کند.

نکات مهم طراحی و پیاده‌سازی بیلبورد

برای تبلیغ مؤثر بعد از یافتن استراتژی برندینگ، متن تبلیغ، پیام تبلیغ و نوع آن بسیار مهم است. برای پیاده‌سازی مهم­ترین راه‌کار پیدا کردن محل برای اجرا است. این مکان باید مناسب باشد به‌گونه‌ای که بتواند به‌درستی محصولات یا خدمات را به‌صورت مؤثری معرفی کند.

تاثیر ابعاد یک بیلبورد در مؤثر واقع شدن

خدماتی که با قیمت­های زیاد آماده می­شوند اگر برنامه مناسبی برای نمایش نداشته باشند قطعاً مؤثر واقع نخواهند شد. این نوع تبلیغ چون در ابعاد بزرگ ارائه می­شود در معرض دید بسیاری از عابران قرار خواهد گرفت. برای مؤثر واقع شدن این نوع تبلیغ بهتر است از تجربیات متخصصان و مشاوران برای برنامه­ریزی و مدیریت استفاده کنیم. متخصصان این حرفه با در نظر گرفتن برند، مشتریان و میزان بودجه خود، ابعاد و تعداد، مکان اجرا را تعیین خواهند کرد. آن­ها تشخیص خواهند داد تعداد فرکانس و تکرار این تبلیغ برای مؤثر واقع شدن و موفق بودن چه مدت خواهد بود.

حساسیت تبلیغات بیلبوردی در اصفهان

این‌گونه تبلیغ مخصوصاً در اصفهان علی‌رغم مؤثر بودن بسیار حساس است. باید به‌گونه‌ای باشد که مخاطب نام برند پیام و تصویر آن مشخص، ساده و با کم­ترین جزییات همراه با تصاویر و رنگ­های خیره‌کننده و جذاب باشد. یکی دیگر از مشخص­های مهم تبلیغات محیطی انتقال مفهوم و ماندگاری زیاد آن در ذهن مخاطب است.

طراحی و پیاده سازی بیلبورد در اصفهان

فعالیت­های گروه تبلیغ محیطی با هم­فکری و ایده­پردازی متخصصین گرافیست­های خلاق انجام می­شود. گروه آگهی و ارتباطات پیشنهاد جهت مشاوره در طراحی و پیاده‌سازی این ابزار شرایط لازم برای داشتن موفقیت و اثربخش را برای شما مهیا می­سازد.

برندینگ محصول

با استفاده از این ابزار در اصفهان، شما می­توانید توسعه محصول و آگاهی سایر مردم را نسبت به محصول خود فراهم آورید. این روش اثربخشی تبلیغ را برای شما چندین برابر می­کند. کانون آگهی و ارتباطات پیشنهاد با برخورداری از توانایی ارائه تمامی این ابزار و در اختیار داشتن متخصصان باتجربه در این حوزه، می‌تواند به‌عنوان بهترین مشاور و مجری تبلیغات محیطی، متناسب با مخاطبین هدف و اهداف بازاریابی هر برند، بهترین پیشنهادات را ارائه و ضامن موفقیت برند در تبلیغات محیطی تا رسیدن به اثربخشی کامل است.

دانلود فایل رایگان psd و آماده چاپ کارت ویزیت

بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی اصفهان

بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی اصفهان دارای وسعت ۶۰۰ متر مربع بر فراز آسمان سیتی سنتر رونمایی شد. این بیلیورد تبلیغاتی علاوه بر مزایای زیاد معایبی هم داست. در زیر گزارش ام بی نیوز را میخوانیم.

ام بی ای نیوز

در صنعت غذای ایران، کم نیستند برندهایی که سال‌های سال در آشپزخانه‌ها و سفره‌های ما حضور داشتند، اما شاید تعداد برندهای ایرانی که علیرغم قدمت زیاد، همیشه نوآوری‌هایی در حوزه‌ی توسعه‌ی ماهیت محصول، ظاهر و بسته‌بندی و تبلیغات دارند به انگشت‌های یک دست نرسد. روغن لادن، یکی از همان معدود برندهاست که از تبلیغات تلویزیونی متفاوت گرفته تا محصولاتی جدید با ترکیبات و بسته‌بندی جدید را هر چند وقت یک بار در کارنامه‌اش دارد.
امسال، برند لادن با هدف ارتباط نزدیک‌تر و بهتر با مخاطبان جوانش، لوگو و تا حدودی بسته‌بندی محصولاتش را بازطراحی کرد. شعار “همان طعم عالی” که در ابزارهای تبلیغاتی مختلف این برند به چشم می‌خورد نشان می‌داد که لادن می‌خواهد با حفظ ارزش‌های برندش که روغنی سالم برای طعم‌های بی‌نظیر است، ظاهری نو و تازه‌تر را به مخاطبانش ارائه کند.

برندینگ با بیلبورد تبلیغاتی

بدون شک چنین تغییر ظاهری برای برندی قدیمی، حداقل یک قدم متفاوت با دیگران را هم می‌طلبد. به همین دلیل بزرگ‌ترین بیلبورد ایران در سیتی سنتر اصفهان، میزبان اعلام این تغییر شد. بیلبوردی با مساحت ۶۰۰ مترمربع که از مراحل چاپش که بگذریم، نزدیک به ۷۰ نفر چندین ساعت مشغول نصب و اکرانش بوده‌اند. این بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان به سفارش شرکت صنعتی بهشهر – تولیدکننده‌ی روغن‌های لادن –به اجرا در آمده است.
پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی نصب بزرگ‌ترین بیلبورد تبلیغاتی ایران را در بالا از دست ندهید.

ما را در شبکه های اجتماعی خود حمایت کنید.