قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

شاید بدانید قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان مصوب شهرداری استان است. شما می‌توانید برای آگاهی از تعرفه بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان روی آن کلیک کنید. تا قیمت‌ها با توجه به موقعیت و اندازه مشخص شوند.
در این محتوا قصد داریم به بررسی عوامل مؤثر بر روی قیمت تبلیغات محیطی بحث کنیم.

معرفی موقعیت استان اصفهان

فاصله اصفهان با شهر تهران یعنی مرکز ایران حدود ۲۲۰ کیلومتر است‌‌. اصفهان از غرب با استان چهارمحال و مناطق کوهستانی آن همسایه است. آب‌وهوای این شهر نسبتاً معتدل است و فصل‌های سال این شهر منظم است. این شهر قدمت تاریخی زیادی دارد و سومین شهر پهناور ایران است.
معماری این شهر بی‌نظیر است. دارای امکان تاریخی بسیاری مثل میدان نقش‌جهان، پل خواجو و… است.

بهترین مناطق برای اجاره بیلبورد در اصفهان

به دلیل پهناور بودن این شهر فضاهای داخلی یکی از مناسب‌ترین مناطق برای اجرای تبلیغات محیطی هستند.اکثر برندهای مهم بیشتر در مناطق مهم و پرتردد شهر که در معرض دید توریست‌ها و مردم هستند اجاره بیلبورد را انجام می¬دهند. به دلیل این‌که مناطق شمالی اصفهان بیشتر آثار تاریخی و توریستی هستند یکی از مکان‌های مهم جهت اجاره بیلبورد تبلیغاتی همین مکان¬ها هستند. زیرا بیشتر گردشگران حول این محور در حال تردد هستند.
در زمان‌های قدیم دو پل خواجو و سی‌وسه‌پل برای عبور و مرور و ارتباط بین نیمه شمالی و جنوبی شهر بودند. اما با گذشت زمان و افزایش وسایل نقلیه پل‌های جدیدی مانند پل بزرگمهر، پل خواجو و پل فردوسی ، پل آذر و پل فلزی برای عبور وسایل نقلیه ساخته می‌شد که دارای بیشترین تردد هستند. این پل‌ها بهترین نقاط برای انجام تبلیغات محیطی است که می‌توانید لیست قیمت بیلبورد تبلیغاتی را با کلیک روی آن ببینید.

مناطق مهم داخل اصفهان برای تبلیغات محیطی

همان‌طور که گفته شد رودخانه زاینده‌رود شهر اصفهان را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است.
مناطق مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی در شمال اصفهان عبارت‌اند از : میدان انقلاب – چهارباغ پایین – میدان بزرگمهر – خیابان بزرگمهر – میدان احمدآباد – خیابان احمدآباد – چهارراه تختی – چهارراه نورباران – خیابان جی – خیابان آتشگاه – چهارراه فلسطین – خیابان مشتاق اول – سه‌راه آمادگاه – چهارراه تختی – خیابان سروش – خیابان پروین – سه‌راه شمس آبادی – میدان امام حسین
مناطق مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی در جنوب اصفهان عبارت‌اند از : چهارباغ بالا – چهارراه شیخ صدوق – خیابان شیخ صدوق – چهارراه آبشار – خیابان ارتش – میدان آزادی یا همان دروازه شیراز – خیابان هزارجریب – خیابان توحید – خیابان حکیم نظامی – سه راه حکیم نظامی – خیابان دانشگاه – خیابان آزادگان
که قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان را  می‌توانید با کلیک کردن روی آن ببینید.

اتوبان‌های شهری اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی

در اتوبان‌های این شهر از کمترین بیلبوردها استفاده شده است و درمجموع در کل اتوبان‌های اصلی شهر اصفهان تعدادی بیلبورد سه وجهی و چند پل عابر پیاده بیشتر به چشم می‌خورد که کمتر از انگشتان یک دست می‌باشد و تنها ۱۴۰ پایه لمپوست بنرهای تبلیغاتی در اتوبان‌های اصفهان وجود دارد که می‌تواند برای انجام تبلیغات محیطی مورداستفاده قرار گیرد.
از بهترین اتوبان‌ها دارای بهینه‌ترین قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان می‌توان این موارد را نام برد: اتوبان شهید ردانی پور – اتوبان شهید آقا بابایی -اتوبان شهید صیاد شیرازی – اتوبان شهید خرازی

ورودی‌های شهر اصفهان برای اجاره بیلبورد

در اصفهان ورودی¬هایی از شهرهای مختلف دارد که به‌عنوان یکی از موقعیت‌های مناسب برای انجام تبلیغات محیطی در شهر اصفهان دارای نام‌های زیر می‌باشند.
اولین ورودی دروازه شیراز و منطقه هزارجریب که تردد وسایل نقلیه و مسافران از سمت استان‌های فارس و هرمزگان و بخش جنوبی کشور را پوشش می هد.
دومین ورودی بلوار کاوه که مسیر تردد مسافران و گردشگران از سمت تهران و شاهین‌شهر و شهرهای مرکزی می‌باشد و در شمال شهر اصفهان واقع شده است و به واسطه قرار گرفتن ترمینال اصلی مسافربری در بلوار کاوه این ورودی شهر یکی از شریان‌های اصلی تردد وسایل نقلیه در شهر اصفهان می‌باشد در این بلوار تعداد کمی بیلبورد و چندین پل عابر پیاده قرار دارد که هرکدام می‌تواند جایگاه مناسبی برای انجام مناسب‌ترین قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان می‌باشد.

دیگر ورودی‌ها برای تبلیغات محیطی در اصفهان

۳- ورودی خیابان جی نیز از ورودی‌های اصلی شهر اصفهان می‌باشد که کلیه مسافرین که از سمت مشهد و یزد قسمت عزیمت به اصفهان را دارد می‌بایست از این قسمت از شهر وارد شهر اصفهان شوند. در این بلوار نیز چندین بیلبورد و پل عابر پیاده مناسب جهت تبلیغات محیطی وجود دارد موجود می‌باشد که قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان در این نوع بسیار مناسب است.
۴- ورودی خیابان امام خمینی نیز یکی از ورودی‌های اصلی شهر اصفهان می‌باشد که مسیر مسافران مرکزی ایران از سمت جاده کاشان و نطنز به سمت اصفهان را پوشش می‌دهد در این خیابان نیز چندین پل عابر پیاده برای تبلیغات محیطی وجود دارد که در مقایسه با خیابان جی و بلوار کاوه و منطقه هزارجریب از اهمیت کمتری برخوردار است.

وضعیت تبلیغات در مناطق توریستی اصفهان

به دلیل توریستی بودن شهرمان باید تابلوهای تبلیغاتی زیادی درزمینهٔ گردشگری داشته باشیم؛ اما سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری بسیار کم از این ظرفیت استفاده نموده است. و در سازمان گردشگری هم به‌صورت جدی این اقدامات انجام نگرفته است.
درحالی‌که اهمیت تبلیغات در کشورهای موفق درزمینهٔ گردشگری آن‌قدر زیاد است که شهرداری‌های برخی شهرهای سیاحتی همچون پاریس، رم و… بر سر معرفی شهرهای خود به گردشگران بین‌المللی از انواع تبلیغات نوشتاری، صوتی و تصویری و الکترونیکی استفاده می‌کنند.

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

شهرهای بزرگ در ایران ازلحاظ قیمت بیلبورد تبلیغاتی تقریباً در جایگاه یکسانی قرار دارند. با این وجود در بعضی از شهرها تعرفه اجاره بیلبورد متناسب با آن شهر نیست. برعکس شهرهای دیگر اصفهان به دلیل وجود صاحبین رسانه خوب دارای جایگاه مناسبی است. در این شهر تعرفه اجاره بیلبورد به اعداد و ارقام منطقی نزدیک‌تر است.
مناطق گران شهر برای اجاره بیلورد حاشیه رودخانه و پل‌های آذر – پل فلزی – پل بزرگمهر و پل فردوسی می‌باشند با کمی دورتر شدن از رودخانه زاینده‌رود قیمت‌ها کمتر شده ولی بازهم در منطقه جنوبی رودخانه نسبت به شمال شهر باقیمت بیشتری مواجه خواهید شد. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.